Preskočiť navigáciu

O šperkoch

Vyberte si téma, ktoré vás zaujíma. Kategória je rozdelená na podsekcie o detských šperkoch, o výbere prsteňa, o zlate. Prečítajte si o typoch zapínanie detských náušníc, o výbere zásnubných alebo snubných prsteňov a ich správnej veľkosti. Ak chcete poradiť, napíšte nám v pravom dolnom rohu v online chatu alebo zavolajte rovno na +421 233 215 605.

Detské šperky

 • Prepichovanie detských ušiek

  Prepichovanie detských ušiek

  S výberom prvých náušničiek pre vašu malú dievčatko súvisí aj rozhodovanie kedy a ako nechať ušká prepichnúť.

  Dozvedieť sa viac
 • Farebná typológia

  Farebná typológia

  Vyberáte detské náušnice a neviete, akú farbu zvoliť? Inšpirujte sa našimi tipmi, akú kombináciu farby zlata a kameňa vybrať podľa symboliky alebo odtieňa vlasov a kože.

  Dozvedieť sa viac
 • Tvary náušníc

  Tvary náušníc

  Nabízíme různé druhy dětských náušniček, které jsme tematicky rozdělili podle jejich tvarů. Jsme si jisti, že si z nich vyberete ty, které vaši princeznu nejvíce nadchnou a zároveň budou vystihovat její charakter.

  Dozvedieť sa viac
 • Farebné kamene

  Farebné kamene

  Detské náušnice Danfil môžu byť osadené farebnými kameňmi dvanástich rôznych odtieňov, ale ponúkame aj detské náušnice s luxusnými diamantmi. Tieto farebné kamene získavame od najlepších dodávateľov, ako je napríklad Preciosa. Všetky kamene majú hviezdicový efekt, ktorý dokazuje najvyššiu kvalitu kameňa a jeho absolútne dokonalý výbrus..

  Dozvedieť sa viac
 • Zapínanie detských náušníc

  Zapínanie detských náušníc

  Väčšina modelov našich detských náušníc môže byť vyrobená s niektorým z nasledujúcich typov zapínania. Pri výbere najvhodnejšieho dbajte na to, aby sa náušnice dali ľahko nasadiť, aby dobre sedeli na uchu a aby bolo čo najmenšie riziko poranenia, ak sa zachytia o nejaký predmet. Chcete vidieť rozdiel medzi rôznymi typmi zapínania? Pozrite si nasledujúce videá.

  Dozvedieť sa viac
 • Štýly detských náušníc

  Štýly detských náušníc

  Všechny dětské náušnice lze zvolit v jakémkoli nabízeném stylu. Berušky nebo například hvězdičky - ty všechny můžou být ve stylu klasik, study či visací. Výjimku tvoří pouze kroužky, neboť se pyšní svým vlastním designem.

  Dozvedieť sa viac

Snubné prstene

 • Ako vybrať snubný prsteň

  Ako vybrať snubný prsteň

  Pri výbere snubného prsteňa by ste sa mali riadiť predovšetkým vlastným vkusom. Vy budete ten, kto bude stále nosiť snubný prsteň a mať ho na očiach. Naše svadobné obrúčky sme rozdelili do 3 kolekcií.

  Dozvedieť sa viac
 • Ako zmerať veľkosť prsteňa

  Ako zmerať veľkosť prsteňa

  Výběr velikosti prstenu není jednoduchý, obzvlášť pokud potřebujete změřit velikost tajně. Proto vám chceme vybírání prstenů co nejlépe usnadnit, nachystali jsme pro vás užitečné informace a návody, jak velikost změřit. Můžete si zde stáhnout materiály pro tajné měření nebo objednat zkušební měřící proužek pro nejpřesnější měření.

  Dozvedieť sa viac
 • Kde sa nosí snubný prsteň

  Kde sa nosí snubný prsteň

  Má sa snubný prsteň nosiť na prstenníku pravej alebo ľavej ruky? A čo sa stane so zásnubným prsteňom po svadbe? Mnohí z nás majú pred svadbou v hlave takéto otázky. Preto sa vám pokúsime priblížiť pravidlá nosenia týchto dôležitých prsteňov.

  Dozvedieť sa viac
 • Rytie do snubných prsteňov

  Rytie do snubných prsteňov

  Gravírovanie svadobných obrúčok je krásna vec. Namiesto sériového prsteňa bude váš snubný prsteň jedinečný a osobitý, pretože si text vyberiete sami.

  Dozvedieť sa viac

Drahé kamene a zlato

 • O našom zlate

  O našom zlate

  Materiál, ktorý používame na zhotovenie šperkov Danfil, je 14k zlato (585/1000). Ako výrobca sme registrovaní u Puncového úradu Českej republiky a prechádzame nezávislými testami kvality nášho zlata.

  Dozvedieť sa viac
 • Všetko o diamantoch

  Všetko o diamantoch

  Každý diamant je jedinečný a pri jeho výbere je dôležité poznať základné charakteristiky hodnotenia. Kvalita a teda aj cena diamantu sa určuje podľa tzv. 5C – čistota, farba, brus, hmotnosť a certifikácia.

  Dozvedieť sa viac
 • Ako sa starať o šperky

  Ako sa starať o šperky

  Aj keď sú vaše šperky vyrobené z kvalitného materiálu a osadené odolnými kameňmi, neznamená to, že nie je potrebné sa o ne starať. Ak budete dodržiavať základné zásady starostlivosti o ne, vydrží vám dlho krásne a lesklé.

  Dozvedieť sa viac
 • Výroba šperkov na zákazku

  Výroba šperkov na zákazku

  Tvoríme zlaté šperky, v ktorých sa snúbi kvalita, precíznosť a tradície s unikátnym dizajnom. Mimo vlastných kolekcií šperkov ktoré obsahujú viac ako 2500 modelov, Vám ponúkame aj výrobu zlatých šperkov na zákazku

  Dozvedieť sa viac
 • Diamanty a zirkóny

  Diamanty a zirkóny

  Diamanty sú veľmi vychvaľované už od čias pred stáročiami, keď vďaka ich skvelým vlastnostiam začalo vznikať mnoho mýtov. O diamantoch sa napríklad hovorí, že sú nezničiteľné alebo večné, prípadne že majú magické vlastnosti..

  Dozvedieť sa viac

Vlastníme nasledujúce certifikáty

Naše spôsoby platby

Chatujte na