O šperkoch

O šperkoch

Vyberte si, čo Vás zaujíma. Prečítajte si o typoch zapínania detských náušníc a aké zvoliť pre Vašu princezničku. Vyberte kamienky podľa farebnej typológie Vášho dievčatka. A mnoho ďalších zaujímavých informácií o detských náušničkách nájdete práve na tejto stránke.

Rozcestník

 • Tvary náušníc

  Ponúkame rôzne druhy detských náušničiek, ktoré sme tematicky rozdelili podľa ich tvarov. Sme si istí, že si z nich vyberiete tie, ktoré vašu princeznú najviac nadchnú a zároveň budú vystihovať jej charakter. Všeobecne ale platí, že všetky tvary sú veľmi optimistické a roztomilé, záleží len na vašom vkuse a vkuse vašej malej princezničky.

  Informácie o tvaroch náušníc
 • O našom zlate

  Materiál, ktorý používame pre zhotovenie detských šperkov Danfil, je zlato 585/1000. Zlaté šperky sú symbolom luxusu a zároveň kvality. Všetky naše produkty sú opatrené puncovou značkou, razenou českým Puncovým úradom.

  Informácie o našom zlate
 • Farebné kamene

  Náušničky Danfil je možné osadiť farebnými kameňmi dvanástich rôznych odtieňov, ponúkame ale tiež detské náušnice s luxusnými diamantmi. Tieto farebné kamene odoberáme od najlepších dodávateľov ako je Preciosa a Swarovski. Všetky kamene majú tzv. efekt Hviezda (Star Effect), ktorý dokazuje najvyššiu kvalitu kameňa a jeho absolútne dokonalý výbrus.

  Informácie o farebných kameňoch
 • Zapínaní náušníc

  Väčšinu modelov našich náušníc môžeme vyrobiť s ktorýmkoľvek z nasledujúcich typov zapínania. Pri výbere toho najvhodnejšieho myslite na to, aby sa náušnice dobre nasadzovali, aby dobre držali na uchu a zároveň, aby čo najmenej hrozilo riziko zranenia pri zachytení o nejaký predmet. Chcete vidieť rozdiel medzi jednotlivými typmi zapínania? Pozrite sa na nasledujúce videá.

  Informácie o zapínaní náušníc
 • Štýly náušníc

  Všetky detské náušničky je možné zvoliť v akomkoľvek ponúkanom štýle. Lienky alebo napríklad hviezdičky. Tie všetky môžu byť v štýle klasik, study či visiace. Výnimku tvoria len krúžky, pretože sa pýšia svojím vlastným dizajnom.

  Informácie o štýloch náušníc