Preskočiť navigáciu

O šperkoch

Farebné kamene

Detské náušnice Danfil môžu byť osadené farebnými kameňmi dvanástich rôznych odtieňov, ale ponúkame aj detské náušnice s luxusnými diamantmi. Tieto farebné kamene získavame od najlepších dodávateľov, ako je napríklad Preciosa. Všetky kamene majú hviezdicový efekt, ktorý dokazuje najvyššiu kvalitu kameňa a jeho absolútne dokonalý výbrus..

Farebné kamene

V našej kolekcii si môžete vybrať z týchto 12 krásnych farieb

 • Priezračne biela White

  Priezračne biela

  Priezračne biela je farbou diamantu či krištáľu, symbolizuje čistotu a dokonalosť. Ľudia, ktorí preferujú bielu, majú obvykle predpoklady na úspech.

  Zobrazit Náušničky
 • Ružová Pink

  Ružová

  Ružová farba symbolizuje miernosť, nehu a lásku. Robí nás prístupnými kráse a harmónii a schopnými oboje v našom živote vyjadriť.

  Zobrazit Náušničky
 • Jasná červená TFC Red

  Jasná červená

  Červená farba vie nabiť energiou, je farbou životnej sily, odvahy a sebavedomia. Červená je veľmi intenzívna, a preto sa hodí k energickým a vášnivým ľuďom.

  Zobrazit Náušničky
 • Rubínovo červená Ruby Dark

  Rubínovo červená

  Rubínovo červená je najteplejšou farbou, znázorňuje lásku a vášeň. Tento romantický variant červenej podtrhne krásu každej ženy i dievčaťa.

  Zobrazit Náušničky
 • Ametystovo fialová Amethyst

  Ametystovo fialová

  Farba tajomstva, duchovnej hĺbky a rastu, je spojovaná s intuíciou. Jej vibrácie nám zjavujú skryté životné dimenzie a prebúdzajú v nás obetavosť a nesebeckú lásku k životu.

  Zobrazit Náušničky
 • Tmavo modrá Dark Blue

  Tmavo modrá

  Tmavomodrá je farbou hĺbok, diaľok a pokoja. Reprezentuje poznanie, silu osobnosti a čestnosť. Evokuje v nás dôveryhodnosť a spoľahlivosť.

  Zobrazit Náušničky
 • Ľadovcová svetlomodrá Arctic Blue

  Ľadovcová svetlomodrá

  Farba ľahkosti, prívetivosti a priezračnej čistoty. Pripomína krásu letnej oblohy, pokoj a pohodu. Ľudia, ktorí ju uprednostňujú, sú spravidla chápaví a pokojní.

  Zobrazit Náušničky
 • Smaragdovo zelená Emerald Green

  Smaragdovo zelená

  Smaragdovo zelená je spojovaná s ambíciami a veľkými cieľmi. Je to povznášajúca a inšpiratívna farba, naznačuje hojnosť a bohatstvo vo všetkých jeho podobách.

  Zobrazit Náušničky
 • Olivovo zelená Peridot Green

  Olivovo zelená

  Olivovo zelená vyvoláva silu pozitívnej energie, optimizmu a mieru. Je farbou prírody, je farbou liečivou. Táto farba je spojená s porozumením a starostlivosťou o pocity druhých.

  Zobrazit Náušničky
 • Mätová Mint Green

  Mätová

  Mätová je svieža farba, ktorá má liečivú silu. Dodáva pocit vyrovnanosti a mieru, načerpania nových síl. Inšpiruje na prebudenie našej vnútornej mladosti a hravosti.

  Zobrazit Náušničky
 • Žltá Yellow

  Žltá

  Žltá reprezentuje slnko, je farbou radosti, povzbudzuje našu chuť otvoriť sa svetu a poznania. Evokuje vľúdne, zlaté teplo životodarnej slnečnej žiary.

  Zobrazit Náušničky
 • Oranžová Orange

  Oranžová

  Povzbudzuje pohyb životnej energie, má doslova oživujúcu moc. Je to farba šťavnatých chutných pomarančov, evokuje bohatstvo úrody a slávnostných očakávaní.

  Zobrazit Náušničky
Pearls

Perly

Perla je najznámejším ženským symbolom. Tak prečo ich nekúpiť vašej malej princeznej. Darované perly podľa tradície prinášajú obdarovanej šťastie. Perly slušia každému malému dievčatku i väčšej slečne. Zároveň dokresľujú ich pôvab a jemné rys.

Zobrazit Náušničky

Vlastníme nasledujúce certifikáty

Naše spôsoby platby

Chatujte na