Přeskočit navigaci

Garantujeme dodanie do Vianoc, nakúpte nádherné darčeky včas. Ponúkame krásne darčekové balenie.

Farebné kamene

Farebné kamene

Dětské náušnice Danfil je možné osadit barevnými kameny dvanácti různých odstínů, nabízíme ale také dětské náušnice s luxusními diamanty. Tyto barevné kameny odebíráme od nejlepších dodavatelů jako je Preciosa. Všechny kameny mají tzv. efekt Hvězda (Star Effect), který dokazuje nejvyšší kvalitu kamene a jeho absolutně dokonalý výbrus.

V našej kolekcii si môžete vybrať z týchto 12 krásnych farieb:

 • Priezračne biela/ White

  Priezračne biela je farbou diamantu či krištáľu, symbolizuje čistotu a dokonalosť. Ľudia, ktorí preferujú bielu, majú obvykle predpoklady na úspech.

  Náušničky s priezračne bielym kameňom
 • Ružová/ Pink

  Ružová farba symbolizuje miernosť, nehu a lásku. Robí nás prístupnými kráse a harmónii a schopnými oboje v našom živote vyjadriť.

  Náušničky s ružovým kameňom
 • Jasná červená/ TFC Red

  Červená farba vie nabiť energiou, je farbou životnej sily, odvahy a sebavedomia. Červená je veľmi intenzívna, a preto sa hodí k energickým a vášnivým ľuďom.

  Náušničky s jasne červeným kameňom
 • Rubínovo červená/ Ruby Dark

  Rubínovo červená je najteplejšou farbou, znázorňuje lásku a vášeň. Tento romantický variant červenej podtrhne krásu každej ženy i dievčaťa.

  Náušničky s rubínovo červeným kameňom
 • Ametystovo fialová/ Amethyst

  Farba tajomstva, duchovnej hĺbky a rastu, je spojovaná s intuíciou. Jej vibrácie nám zjavujú skryté životné dimenzie a prebúdzajú v nás obetavosť a nesebeckú lásku k životu.

  Náušničky s ametystovo fialovým kameňom
 • Tmavo modrá/ Dark Blue

  Tmavomodrá je farbou hĺbok, diaľok a pokoja. Reprezentuje poznanie, silu osobnosti a čestnosť. Evokuje v nás dôveryhodnosť a spoľahlivosť.

  Náušničky s tmavo modrým kameňom
 • Ľadovcová svetlomodrá/ Arctic Blue

  Farba ľahkosti, prívetivosti a priezračnej čistoty. Pripomína krásu letnej oblohy, pokoj a pohodu. Ľudia, ktorí ju uprednostňujú, sú spravidla chápaví a pokojní.

  Náušničky s ľadovcovo modrým kameňom
 • Smaragdovo zelená/ Emerald Green

  Smaragdovo zelená je spojovaná s ambíciami a veľkými cieľmi. Je to povznášajúca a inšpiratívna farba, naznačuje hojnosť a bohatstvo vo všetkých jeho podobách.

  Náušničky so smaragdovo zeleným kameňom
 • Olivovo zelená/ Peridot Green

  Olivovo zelená vyvoláva silu pozitívnej energie, optimizmu a mieru. Je farbou prírody, je farbou liečivou. Táto farba je spojená s porozumením a starostlivosťou o pocity druhých.

  Náušničky s olivovo zeleným kameňom
 • Mätová/ Mint Green

  Mätová je svieža farba, ktorá má liečivú silu. Dodáva pocit vyrovnanosti a mieru, načerpania nových síl. Inšpiruje na prebudenie našej vnútornej mladosti a hravosti.

  Náušničky s mätovo zeleným kameňom
 • Žltá/ Yellow

  Žltá reprezentuje slnko, je farbou radosti, povzbudzuje našu chuť otvoriť sa svetu a poznania. Evokuje vľúdne, zlaté teplo životodarnej slnečnej žiary.

  Náušničky so žltým kameňom
 • Oranžová/ Orange

  Povzbudzuje pohyb životnej energie, má doslova oživujúcu moc. Je to farba šťavnatých chutných pomarančov, evokuje bohatstvo úrody a slávnostných očakávaní.

  Náušničky s oranžovým kameňom
 • Perly/ Pearls

  Perla je najznámejším ženským symbolom. Tak prečo ich nekúpiť vašej malej princeznej. Darované perly podľa tradície prinášajú obdarovanej šťastie. Perly slušia každému malému dievčatku i väčšej slečne. Zároveň dokresľujú ich pôvab a jemné rys.

  Perlové náušnice

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat