Přeskočit navigaci
Farebné kamene

Farebné kamene

Dětské náušnice Danfil je možné osadit barevnými kameny dvanácti různých odstínů, nabízíme ale také dětské náušnice s luxusními diamanty. Tyto barevné kameny odebíráme od nejlepších dodavatelů jako je Preciosa. Všechny kameny mají tzv. efekt Hvězda (Star Effect), který dokazuje nejvyšší kvalitu kamene a jeho absolutně dokonalý výbrus.

V našej kolekcii si môžete vybrať z týchto 12 krásnych farieb:

 • Priezračne biela/ White

  Priezračne biela je farbou diamantu či krištáľu, symbolizuje čistotu a dokonalosť. Ľudia, ktorí preferujú bielu, majú obvykle predpoklady na úspech.

  Náušničky s priezračne bielym kameňom
 • Ružová/ Pink

  Ružová farba symbolizuje miernosť, nehu a lásku. Robí nás prístupnými kráse a harmónii a schopnými oboje v našom živote vyjadriť.

  Náušničky s ružovým kameňom
 • Jasná červená/ TFC Red

  Červená farba vie nabiť energiou, je farbou životnej sily, odvahy a sebavedomia. Červená je veľmi intenzívna, a preto sa hodí k energickým a vášnivým ľuďom.

  Náušničky s jasne červeným kameňom
 • Rubínovo červená/ Ruby Dark

  Rubínovo červená je najteplejšou farbou, znázorňuje lásku a vášeň. Tento romantický variant červenej podtrhne krásu každej ženy i dievčaťa.

  Náušničky s rubínovo červeným kameňom
 • Ametystovo fialová/ Amethyst

  Farba tajomstva, duchovnej hĺbky a rastu, je spojovaná s intuíciou. Jej vibrácie nám zjavujú skryté životné dimenzie a prebúdzajú v nás obetavosť a nesebeckú lásku k životu.

  Náušničky s ametystovo fialovým kameňom
 • Tmavo modrá/ Dark Blue

  Tmavomodrá je farbou hĺbok, diaľok a pokoja. Reprezentuje poznanie, silu osobnosti a čestnosť. Evokuje v nás dôveryhodnosť a spoľahlivosť.

  Náušničky s tmavo modrým kameňom
 • Ľadovcová svetlomodrá/ Arctic Blue

  Farba ľahkosti, prívetivosti a priezračnej čistoty. Pripomína krásu letnej oblohy, pokoj a pohodu. Ľudia, ktorí ju uprednostňujú, sú spravidla chápaví a pokojní.

  Náušničky s ľadovcovo modrým kameňom
 • Smaragdovo zelená/ Emerald Green

  Smaragdovo zelená je spojovaná s ambíciami a veľkými cieľmi. Je to povznášajúca a inšpiratívna farba, naznačuje hojnosť a bohatstvo vo všetkých jeho podobách.

  Náušničky so smaragdovo zeleným kameňom
 • Olivovo zelená/ Peridot Green

  Olivovo zelená vyvoláva silu pozitívnej energie, optimizmu a mieru. Je farbou prírody, je farbou liečivou. Táto farba je spojená s porozumením a starostlivosťou o pocity druhých.

  Náušničky s olivovo zeleným kameňom
 • Mätová/ Mint Green

  Mätová je svieža farba, ktorá má liečivú silu. Dodáva pocit vyrovnanosti a mieru, načerpania nových síl. Inšpiruje na prebudenie našej vnútornej mladosti a hravosti.

  Náušničky s mätovo zeleným kameňom
 • Žltá/ Yellow

  Žltá reprezentuje slnko, je farbou radosti, povzbudzuje našu chuť otvoriť sa svetu a poznania. Evokuje vľúdne, zlaté teplo životodarnej slnečnej žiary.

  Náušničky so žltým kameňom
 • Oranžová/ Orange

  Povzbudzuje pohyb životnej energie, má doslova oživujúcu moc. Je to farba šťavnatých chutných pomarančov, evokuje bohatstvo úrody a slávnostných očakávaní.

  Náušničky s oranžovým kameňom
 • Perly/ Pearls

  Perla je najznámejším ženským symbolom. Tak prečo ich nekúpiť vašej malej princeznej. Darované perly podľa tradície prinášajú obdarovanej šťastie. Perly slušia každému malému dievčatku i väčšej slečne. Zároveň dokresľujú ich pôvab a jemné rys.

  Perlové náušnice

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat