Preskočiť navigáciu

O šperkoch

Rytie do snubných prsteňov

Gravírovanie svadobných obrúčok je krásna vec. Namiesto sériového prsteňa bude váš snubný prsteň jedinečný a osobitý, pretože si text vyberiete sami. A tento text, ktorý je pre vás dôležitý, symbolizuje vašu lásku a citové puto, ktoré vás s partnerom spája. Obľúbené sú monogramy spolu s dátumom svadby alebo menami novomanželov.

Rytie do snubných prsteňov

Obmedzuje vás však len veľkosť prsteňov, vašej fantázii sa medze nekladú. Je tiež dôležité si uvedomiť, že gravírovanie je možné objednať len pre prstene široké 2 mm alebo viac. Spoločnosť Danfil Jewellery ponúka dva typy gravírovania snubných prsteňov, ktoré sa líšia použitou metódou a konečným vzhľadom.

 • Gravírovanie

  Gravírovanie je technika, pri ktorej sa rytina vytvára pomocou stroja. Zaručuje vysokú mieru presnosti. Ďalšou výhodou je možnosť výberu fontu, ktorým bude text napísaný a jeho hĺbka.

  Modernejšie stroje už dokážu gravírovať rôzne symboly, znamenia a dokonca aj znamenia zverokruhu.

 • Ručné rytie

  Možno vám v dnešnej dobe pripadá ručné rytie ako nemoderné, ale nie je to tak. V súčasnosti je už veľmi málo kvalitných majstrov rytcov, ktorí sa môžu pochváliť dlhou praxou. O to väčšiu máme radosť, že práve s takými naša spoločnosť spolupracuje

  Naši rytci, majú dlhoročnú prax v tomto odbore. Pracujú s citom a vysokým majstrovstvom, a preto ich rytiny dodávajú prsteňom čaro jedinečnosti. Ručne vyryté písmo vyzerá krásne, má romantický až "barokový" vzhľad

 • Nápisy

  Medzi najobľúbenejšie a zároveň najčastejšie nápisy patrí meno partnera a dátum svadby, čo je veľmi výhodné najmä pre mužov - nemusia si pamätať dátum výročia. Na manželovom prsteni je zvyčajne vyryté meno manželky a naopak.

  Ďalšie často vyhľadávané nápisy sú napríklad iniciály novomanželov (L + T), vzájomnej prezývky, mená detí, miesto alebo dátum zoznámenie.

  Ľudia, ktorí chcú originálnejší nápis, si vyberajú napríklad krátke citáty, životné motto, osobné heslá alebo krátke texty, ako napríklad "na celý život", "teraz ma nasaď" a iné. Vaša vynaliezavosť nemá hraníc. Je na každom človeku, aby sa rozhodol, aký je jeho vkus a aký nápis je pre neho najlepší.

Vlastníme nasledujúce certifikáty

Naše spôsoby platby

Chatujte na