Preskočiť navigáciu
Šperky na zákazku

Šperky na zákazku

Tvoríme zlaté šperky, v ktorých sa snúbi kvalita, precíznosť a tradície s unikátnym dizajnom. Mimo vlastných kolekcií šperkov ktoré obsahujú viac ako 2500 modelov, Vám ponúkame aj výrobu zlatých šperkov na zákazku

Šperk podľa vašich predstáv

Vytvorte si unikátnyŠperk podľa vašich predstáv

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam je samozrejmosťou krátka dodacia lehota a vysoká kvalita. Túžite po úplne originálnom šperku? Hľadáte ručne vyrábané šperky? Chceli by ste realizovať vlastný návrh? Žiadny problém. Výroba šperkov je naše poslanie.

  • Zrealizujeme váš nápad

    Radi Vás "prevedieme" celým procesom výroby od návrhu dizajnu (3D modelu) daného šperku až po zhotovení celej kolekcie. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam je samozrejmosťou krátka dodacia lehota a vysoká kvalita. Na vaše prianie môžeme spracovať aj Vami navrhnutý dizajn.

  • Vyrábame šperky iba zo zlata

    Zlaté prsteny, zásnubní prsteny, zlaté náušnice, zlaté řetízky a další nejen briliantové šperky rádi vyrobíme přesně dle vašeho přání i z vašeho vlastního zlata. Nevyrábíme šperky z chirurgické oceli a dalších materiálů. V případě šperků ze stříbra záleží na konkrétní zakázce. Ve většině případů vyrábíme jen šperky ze zlata.

  • Tradícia si inovácií

    V našej firme kombinujeme inováciu s tradičnými remeslami, predovšetkým s precíznou ručnou výrobou šperkov klasickú zlatnícku a klenotníckej technológií. Rad šperkov stále vyrábame unikátnu technikou ručného rytie, ktorú dnes už využíva len málo firiem. Šperkársky um, bohaté skúsenosti a nové technológie, to všetko vkladáme do spracovania Vami navrhnutého dizajnu originálneho šperku.

Ako to u nás prebieha3 kroky k vášmu šperku

Pošlite nám svoju predstavu prostredníctvom formulára. My váš návrh spracujeme a pošleme späť model na schválenie. Pokiaľ bude špert podľa vašich predstáv, šperk vyrobíme a odošleme k vám.

Kontaktná osoba

Informácie o šperku

  • EUR

Vlastníme nasledujúce certifikáty

Naše spôsoby platby

Chatujte na