Preskočiť navigáciu

Briliantové náušnice

V kolekcii briliantových náušníc môžete vyberať z veľkého množstva dizajnov od jednoduchých až po výrazné visiace. Ku každému šperku s diamantom dostanete certifikát pravosti.

S diamantovými náušnicami budete žiariť ako najjasnejšia hviezda na oblohe

Náušnice s diamantmi sú nielen krásne, ale aj nadčasové. Už mnoho rokov sú považované za symbol luxusu. A je to tak správne! Diamant je starostlivo vybrúsený drahokam, ktorý vám svojím leskom a iskrou doslova vyrazí dych. Navyše diamantové náušnice rozhodne nie sú určené len na výnimočné príležitosti. Zlaté diamantové náušnice môžete nosiť napríklad k džínsom alebo obleku do kancelárie. Diamanty vám dodajú pocit sebavedomia, pozitívnej nálady a majú aj zdravotné účinky. Nám však stačí, že sú jednoducho krásne!

Diamantové náušnice nikdy nevyjdú z módy.
 • Skvelý darček pre vašich najbližších

  Hovorí sa, že to, čo si o vás muž myslí, spoznáte podľa náušníc, ktoré od neho dostanete. Ak teda hľadáte darček pre výnimočnú ženu, nebojte sa investovať do zlatých diamantových náušníc. Uvidíte, že takýmto šperkom môžete vyjadriť hlboké city aj bez slov. Náušnice s drahými kameňmi sú vhodné ako darček nielen na Valentína, ale aj na rôzne výnimočné udalosti - napríklad narodenie dieťaťa, svadbu alebo okrúhle narodeniny. Alebo len tak.

 • Diamantové alebo briliantové náušnice?

  Viete, aký je rozdiel medzi briliantom a diamantom? Často sa stretávame so zámenou týchto dvoch pojmov. Diamant je samotný drahokam, briliant je spôsob, akým je samotný diamant vybrúsený. Keď ide o diamantové šperky, najčastejšie sa stretnete najmä s briliantmi. Brilianty sú práve tie lesklé a žiarivé kamene, ktoré tak dobre poznáte.

 • Tajomný a magicky krásny. Náušnice so smaragdmi

  Aj keď sa najčastejšie hovorí o diamantoch ako o drahých kameňoch, netreba zabúdať ani na smaragd. Je to najvzácnejší drahokam. A smaragdové náušnice sú jedinečným šperkom. Zelená farba drahokamu zaručene upúta pozornosť, zatiaľ čo zlaté kovanie náušníc zabezpečí, že vám náušnice vydržia dlhé roky (alebo generácie). Tento zelený drahokam je nielen krásny, ale pripisujú sa mu aj mnohé zdravotné výhody. Upokojuje, prináša harmóniu a dodáva sebadôveru. Staňte sa aj vy femme fatale so smaragdovými náušnicami!

 • Niekedy je dobré siahnuť po lacnejšej možnosti

  Možno len potrebujete ušetriť každý cent, chcete zlaté náušnice s kamienkami, ale nosenie diamantových náušníc vás jednoducho neláka. Potom by vašej pozornosti nemala uniknúť široká ponuka zlatých náušníc so zirkónmi. Tie sú tiež zvodne trblietavé, ale nemusíte sa obávať ich straty ani iných strastí.

Často kladené otázky

Vlastníme nasledujúce certifikáty

Naše spôsoby platby

Chatujte na