Preskočiť navigáciu

Zlaté prstene

Prstene v sebe spájajú mnoho symboliky. Zásnubné či snubné prstene sú symbolom lásky. Zlatý prsteň je ale tiež skvelý šperk pre každý deň.

Symbol nekonečnej lásky alebo trblietavý doplnok? Aký význam bude mať váš nový prsteň?

Začína sa prsteňmi z jarmoku a končí snubným prsteňom, ktorý si nezložíte ani po rokoch spoločného života. Prstene sú jednoducho láskou na celý život. Pre niektorých je tento zlatý šperk skvelým módnym doplnkom, ktorý napriek svojej veľkosti dokáže veľa povedať. Pre niekoho konkrétny prsteň symbolizuje napríklad lásku k partnerovi, významnú udalosť alebo spomienku na milovanú osobu. U nás nájdete nielen klasické zlaté prstene, ale aj zlaté zásnubné prstene, svadobné prstene a kúsky, ktoré zostanú v rodine po celé generácie.

Pre niektorých je prsteň moderným doplnkom, pre iných symbolizuje významnú udalosť alebo spoločnú lásku. Aký význam bude mať váš nový zlatý prsteň?
 • Hľadáte výnimočný darček? Siahnite po diamantovom prsteni

  To, že diamanty sú najlepším priateľom každého dievčaťa, nie je nič nové. My si však myslíme, že so zlatými prsteňmi tvoria nerozlučnú dvojicu. Takýto dobre vybrúsený diamant jednoducho pristane každej žene. Diamantové prstene sú navyše večné a nikdy nestratia svoj očarujúci lesk ani hodnotu. Je len na vás, či si vyberiete prsteň s viacerými menšími diamantmi, alebo váš pohľad padne na zlatý prsteň s jediným diamantom, tzv. solitér.

 • Oslnivý lesk na každom kroku. Toto sú zlaté diamantové prstene

  Keď sa žena pozrie na svoj prsteň, mala by cítiť emócie. A my s istotou vieme, že pohľad na diamantový prsteň vám zakaždým vyčarí úsmev na tvári. Pretože ich nádherný lesk vám zakaždým rozjasní deň. Vďaka kvalitnému výbrusu vydrží briliantový prsteň celý život. Tu nájdete diamantové prstene zo žltého, bieleho a ružového zlata. Vyberte si prsteň, ktorý vás jednoducho chytí za srdce.

 • Elegancia a extravagancia. Zlaté prstene s drahým kameňom alebo perlou

  Zlatý prsteň s drahým kameňom často nemožno prehliadnuť. Jemná perla v kombinácii s jemným zlatým prsteňom vyžaruje eleganciu v každom kúsku prsteňa, zatiaľ čo drahokam zaujme svojou výraznou farbou alebo iskrivosťou.

 • Prsteň na mieru presne podľa vašich predstáv

  Vyberáte svadobné obrúčky, ale žiadna z nich nie je podľa vašich predstáv? Alebo len hľadáte zásnubný prsteň a máte na mysli konkrétnu predstavu pre svoju polovičku? Riešením je nechať si vyrobiť zlatý prsteň na mieru. Radi pre vás vyrobíme prsteň podľa vašich predstáv. Je len na vás, aby ste zavreli oči a snívali o tom najkrajšom prsteni. O zvyšok sa postaráme my.

Často kladené otázky

Vlastníme nasledujúce certifikáty

Naše spôsoby platby

Chatujte na