Preskočiť navigáciu

Náramky biele zlato

Zlatý alebo diamantový náramok so šnúrkou môže byť skvelým módnym doplnkom. Vyberajte šperk, presne podľa vašich predstáv, v rôznych tvaroch i farbách.

Náramky z bieleho zlata. Nádherné a univerzálne

Podčiarknite svoj štýl dámskym náramkom z bieleho zlata. Šedá farba, ktorú prináša biele zlato, je veľmi univerzálna a dá sa dokonale kombinovať so šperkami, ktoré už máte doma. Jemný, elegantný, ale aj odvážny s drahými kameňmi. To všetko nájdete v našej ponuke.

Zlaté náramky, ktoré rozžiaria váš deň.
 • Náhrdelník s významom. Ide o zlatý náramok s krížikom

  Tento dámsky zlatý náramok s krížikom sa stane vaším talizmanom. Svojmu nositeľovi prináša vieru a nádej. Okrem toho ju bude sprevádzať na každom kroku a chrániť ju pred negatívnymi vplyvmi. Náramok s krížikom poteší nielen veriace dámy, ale aj všetky ženy, ktoré chcú na ruke nosiť šperk s hlbokým významom.

 • Jedinečné náramky podľa znamenia

  Inšpirujte sa dátumom narodenia a vyberte si kameň, ktorý je pre vás podľa vášho znamenia najpriaznivejší. Hľadáte rovnováhu, šťastie, lásku alebo snáď pokoru a vieru? Vyberte si kameň, ktorý vám pomôže na vašej ceste životom a dodá vám potrebnú silu. Nájdite si dokonalý náramok pre vás v našom e-shope.

 • Pre všetky výnimočné ženy. Náramok so srdcom

  Náramok so srdcom je výnimočný šperk, ak hľadáte spôsob, ako vyjadriť svoje city a lásku. V mnohých kultúrach sa navyše srdce považuje za symbol bojovnosti a odvahy. Všetky tieto vlastnosti robia z náramku so srdcom ideálny darček pre každú ženu, ktorá má vo vašom živote osobitné miesto.

 • Jedinečný šperk. Perlový náramok

  Perla sa s ľuďmi spája už od ďalekej histórie. Ženy ju nosia už po stáročia. A teraz môžete tento symbol luxusu a krásy nosiť aj na ruke. Perlový náramok dodá vášmu outfitu nádych jedinečnosti, či už máte na sebe džínsy alebo večernú róbu. Vďaka nastaviteľnej dĺžke zapínania sa náramok prispôsobí vašej ruke tak, aby nemohol spadnúť.

Často kladené otázky

Vlastníme nasledujúce certifikáty

Naše spôsoby platby

Chatujte na