Preskočiť navigáciu

O šperkoch

Tvary náušníc

Ponúkame rôzne druhy detských náušničiek, ktoré sme tematicky rozdelili podľa ich tvarov. Sme si istí, že si z nich vyberiete tie, ktoré vašu princeznú najviac nadchnú a zároveň budú vystihovať jej charakter. Všeobecne ale platí, že všetky tvary sú veľmi optimistické a roztomilé, záleží len na vašom vkuse a vkuse vašej malej princezničky

Tvary náušníc

Môžete si vybrať z nasledujúcich tvarov

 • Lienky

  Lienky

  K najobľúbenejším náušničkám Danfil Kids Jewellery určite patria veselé lienky s červeným kamienkom. Roztomilé kačičky a malé sloníky sa radia k najoriginálnejším detským šperkom značky Danfil Kids Jewellery a tiež sú medzi našimi zákazníkmi veľmi populárne.

  Náušničky s lienkami
 • Hviezdičky

  Hviezdičky

  Pre malé „princezné Večernice“ potom máme v ponuke dizajnérsky svieže hviezdičky a polmesiace. Môžete si vybrať z hviezdičiek päťcípych či šesticípých, ktoré budú na ich uškách žiariť nielen v noci, ale rozjasní jej tváričku po celý deň.

  Náušničky s hviezdičkami
 • Kvetinky

  Kvetinky

  Nechajte sa inšpirovať prírodou a vyberajte z mnohých druhov tradične obľúbených a vyhľadávaných kvetiniek, lístočkov a štvorlístkov.

  Náušničky s kvetinkou
 • Srdiečka

  Srdiečka

  Tým najromantickejším variantom sú jednoznačne srdiečka, ktoré môžu byť jednoduché alebo osadené kamienkami. Podčiarkujú krásu bábätiek i malých slečien, pri pohľade na ne sa aj vaše srdce rozbúši radosťou.

  Náušničky so srdiečkami
 • Klasika

  Klasika

  Ak uprednostňujete klasiku a jednoduché tvary, vyberajte z náušničiek ako sú kolieska, trojuholníčky alebo štvorčeky. Tieto náušničky sú veľmi nežné, môžu v nich byť zakomponované kamienky, ktoré skrášľujú ich dizajn.

  Klasické náušničky
 • Kvapky

  Kvapky

  Kvapky rosy v tráve nemusia byť len priezračnej farby. Náušničky Danfil v tvare kvapiek sú osadené kamienkami rôznych farieb. Ozdobte tváričku vašej malej slečny slzami rosy.

  Kvapky
Vytvorte si vlastné náušnice

Vytvorte si vlastné náušnice

Vytvorte si detské náušnice podľa svojich predstáv za okamih v našom konfigurátore náušníc. Kreativite sa medze nekladú :)

Vytvoriť si šperk

Vlastníme nasledujúce certifikáty

Naše spôsoby platby

Chatujte na