Preskočiť navigáciu

O šperkoch

Tvary náušníc

Ponúkame rôzne druhy detských náušničiek, ktoré sme tematicky rozdelili podľa ich tvarov. Sme si istí, že si z nich vyberiete tie, ktoré vašu princeznú najviac nadchnú a zároveň budú vystihovať jej charakter. Všeobecne ale platí, že všetky tvary sú veľmi optimistické a roztomilé, záleží len na vašom vkuse a vkuse vašej malej princezničky

Tvary náušníc

Môžete si vybrať z nasledujúcich tvarov

 • Lienky

  Lienky

  K najobľúbenejším náušničkám Danfil Kids Jewellery určite patria veselé lienky s červeným kamienkom. Roztomilé kačičky a malé sloníky sa radia k najoriginálnejším detským šperkom značky Danfil Kids Jewellery a tiež sú medzi našimi zákazníkmi veľmi populárne.

  Náušničky s lienkami
 • Hviezdičky

  Hviezdičky

  Pre malé „princezné Večernice“ potom máme v ponuke dizajnérsky svieže hviezdičky a polmesiace. Môžete si vybrať z hviezdičiek päťcípych či šesticípých, ktoré budú na ich uškách žiariť nielen v noci, ale rozjasní jej tváričku po celý deň.

  Náušničky s hviezdičkami
 • Kvetinky

  Kvetinky

  Nechajte sa inšpirovať prírodou a vyberajte z mnohých druhov tradične obľúbených a vyhľadávaných kvetiniek, lístočkov a štvorlístkov.

  Náušničky s kvetinkou
 • Srdiečka

  Srdiečka

  Tým najromantickejším variantom sú jednoznačne srdiečka, ktoré môžu byť jednoduché alebo osadené kamienkami. Podčiarkujú krásu bábätiek i malých slečien, pri pohľade na ne sa aj vaše srdce rozbúši radosťou.

  Náušničky so srdiečkami
 • Klasika

  Klasika

  Ak uprednostňujete klasiku a jednoduché tvary, vyberajte z náušničiek ako sú kolieska, trojuholníčky alebo štvorčeky. Tieto náušničky sú veľmi nežné, môžu v nich byť zakomponované kamienky, ktoré skrášľujú ich dizajn.

  Klasické náušničky
 • Kvapky

  Kvapky

  Kvapky rosy v tráve nemusia byť len priezračnej farby. Náušničky Danfil v tvare kvapiek sú osadené kamienkami rôznych farieb. Ozdobte tváričku vašej malej slečny slzami rosy.

  Kvapky
Vytvorte si vlastné náušnice

Vytvorte si vlastné náušnice

Vytvorte si detské náušnice podľa svojich predstáv v priebehu chvíle v našom konfigurátore náušníc. Kreativite sa medze nekladú :)

Vytvoriť si šperk

Vlastníme nasledujúce certifikáty

Naše spôsoby platby

Chatujte na