Přeskočit navigaci
Tvary náušníc

Tvary náušníc

Nabízíme různé druhy dětských náušniček, které jsme tematicky rozdělili podle jejich tvarů. Jsme si jisti, že si z nich vyberete ty, které vaši princeznu nejvíce nadchnou a zároveň budou vystihovat její charakter. Obecně ale platí, že všechny tvary jsou velice optimistické a roztomilé, záleží jen na vkusu vašem a vaší malé princezničky.

Môžete si vybrať z nasledujúcich tvarov

 • Lienky

  K najobľúbenejším náušničkám Danfil Kids Jewellery určite patria veselé lienky s červeným kamienkom. Roztomilé kačičky a malé sloníky sa radia k najoriginálnejším detským šperkom značky Danfil Kids Jewellery a tiež sú medzi našimi zákazníkmi veľmi populárne.

  Náušničky s lienkami
 • Hviezdičky

  Pre malé „princezné Večernice“ potom máme v ponuke dizajnérsky svieže hviezdičky a polmesiace. Môžete si vybrať z hviezdičiek päťcípych či šesticípých, ktoré budú na ich uškách žiariť nielen v noci, ale rozjasní jej tváričku po celý deň.

  Náušničky s hviezdičkami
 • Kvetinky

  Nechajte sa inšpirovať prírodou a vyberajte z mnohých druhov tradične obľúbených a vyhľadávaných kvetiniek, lístočkov a štvorlístkov.

  Náušničky s kvetinkou
 • Srdiečka

  Tým najromantickejším variantom sú jednoznačne srdiečka, ktoré môžu byť jednoduché alebo osadené kamienkami. Podčiarkujú krásu bábätiek i malých slečien, pri pohľade na ne sa aj vaše srdce rozbúši radosťou.

  Náušničky so srdiečkami
 • Klasika

  Ak uprednostňujete klasiku a jednoduché tvary, vyberajte z náušničiek ako sú kolieska, trojuholníčky alebo štvorčeky. Tieto náušničky sú veľmi nežné, môžu v nich byť zakomponované kamienky, ktoré skrášľujú ich dizajn.

  Klasické náušničky
 • Kvapky

  Kapky rosy v trávě nemusí být pouze průzračné barvy. Náušničky Danfil Kids Jewellery ve tvaru kapek jsou osázeny kamínky různých barev. Ozdobte tváričku vašej malej slečny slzami rosy.

  Kvapky
 • Alebo si zostavte svoje

  Pokud jste si mezi modely v kolekci nevybrali, sestavte si vlastní náušničky v našem konfigurátoru. Sami si určíte motiv (tvar) šperku, barvu zlatého kovu (bílé, žluté, nebo růžové zlato), barvu kamenů a typ zapínání.

  Upravte si ich

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat