Preskočiť navigáciu

Zlaté snubné prstene

Vyberte si zlatý snubný prsteň, ktorý vás bude sprevádzať na vašej spoločnej ceste životom.

Nenájdené žiadne šperky.

K filtrovaným parametrom sme bohužiaľ nenašli žiadne šperky. Skúste zmeniť parametre filtra alebo ho zrušte

Zrušiť filter

Univerzálne a luxusné svadobné obrúčky z bieleho zlata

Požiadal vás partner o ruku a vy ste sa ešte ani nezasnúbili a je čas vybrať si snubné prstene? Ak hľadáte eleganciu a univerzálny materiál, vyberte si biele zlato. Hodí sa pre dámy aj pánov, navyše sa dá kombinovať s rôznymi tvarmi a typmi drahých kameňov. V našom e-shope si môžete vybrať zo širokej ponuky.

Povedzte si svoje áno s výnimočným šperkom - zlatými svadobnými obrúčkami.
 • Šperky, ktoré spájajú páry už po stáročia. Zlaté svadobné obrúčky

  Najtradičnejší obrad si vyžaduje klasické zlaté svadobné obrúčky. Zlatými šperkami si páry už po stáročia sľubujú lásku na celý život. Môžete si vybrať ružové, biele alebo žlté zlato. Doplňte ho drahým kameňom a z obyčajného šperku urobte neobyčajný symbol vašej lásky. V našom e-shope sú k dispozícii varianty pre mužov a ženy.

 • Symbol lásky. Svadobné obrúčky z ružového zlata

  Svadobné obrúčky - ružové zlato sú ideálne pre páry, ktoré chcú všetkým ukázať, ako veľmi sa milujú. Ružové zlato vyjadrí všetky emócie, ktoré vo vzťahu prežívate - lásku, porozumenie a vzájomnú harmóniu. Táto romantická farba sa navyše skvele hodí k drahým kameňom a rôznym typom povrchových úprav. Nebojte sa, aj páni si prídu na svoje. Presvedčte sa v našom e-shope, že ružové zlato je kov, ktorý je na svadobné obrúčky ako stvorený.

 • Výnimočné svadobné obrúčky z červeného zlata pre váš výnimočný deň

  Svadba, to je udalosť, ku ktorej smerujú milióny párov. Tento výnimočný okamih si vyžaduje výnimočný šperk, ktorý spečatí vašu lásku. Svadobné obrúčky z červeného zlata sú jedinečné a vyrobené z toho najkvalitnejšieho materiálu. Nájdite si obrúčky svojich snov v našom e-shope. Vyberte si šperk, ktorý potvrdí vaše najhlbšie city s milovaným partnerom.

 • Diamantové zásnubné prstene

  Krásne diamantové svadobné obrúčky dodajú vášmu svadobnému dňu nádych luxusu. Navyše vás budú zdobiť a pripomínať vám výnimočné chvíle vždy, keď sa na ne pozriete. Diamantové svadobné obrúčky sú vhodné pre mužov a ženy, ktorí chcú mať na svojom životnom šperku tie najkvalitnejšie drahé kamene. Skvele sa hodia k zlatým aj strieborným svadobným obrúčkam.

Často kladené otázky

Vlastníme nasledujúce certifikáty

Naše spôsoby platby

Chatujte na