Preskočiť navigáciu

Darčeky pre ženy

Či už ide o originálny alebo luxusný darček, šperk je najlepší darček pre ženu. Je ale dôležité vybrať ten správny pre danú príležitosť. Inšpirujte sa našimi tipmi.

Darčeky pre ženy k narodeninám

Čo stále vyberať za darčeky k narodeninám? No predsa šperky, ktorých nikdy nie je dosť. Navyše šperk má oproti iným darčekom trvalú hodnotu. Najčastejšie sa šperky kupujú k tzv. Kulatninám, teda k 20., 30., 40., 50. a 60. narodeninám. Významné sú ale aj 15. alebo 18. narodeniny. Za nás odporúčame módne farebné drahokamy.

Darčeky pre ženy k výročiu

Výročie vzťahu je pre ženy veľmi dôležité, ale muži na neho často zabúdajú. Je teda dobre, že už sa včas rozhliadate po darčeku. Inšpirujte sa tipy našich zákazníkov. Vybrali sme top šperky, ktoré sa hodia pre výročie a určite nešliapnete vedľa.

Sviatočný darček pre ženu

Sviatok mnoho z nás neslávi, čo je škoda. Nemusíte hneď ale kupovať luxusné šperky, verte tomu, že aj jemný decentný šperk urobí väčšiu radosť ako bonboniéra alebo zbytočne drahá kvetina. Navyše oproti týmto darčekom má šperk trvalú hodnotu.

Darček žene za pôrod

Bohužiaľ, darček k narodeniu dieťaťa nie je na Slovensku veľmi tradičný. Vyzývame však všetkých slovenských mužov, vzdajte hold svojej drahej polovičke, ukážte jej, že si ju vážite, a kúpte jej krásny šperk. Šperky to povedia za vás.

Darček k promócii pre ženu

Dary na promócie majú veľkú tradíciu, najmä v západných krajinách. Ani táto tradícia však nie je nová. Pozrite sa na naše tipy na jemné a delikátne šperky, ktoré budú dotyčnej osobe vždy pripomínať tento významný deň, čo dokázala a kto ju obdaroval.

Ak si nie ste istí, zavolajte nám na číslo +421 233 215 605, pošlite e-mail na adresu info@danfil.sk alebo nás kontaktujte priamo prostredníctvom online chatu v pravom dolnom rohu webovej stránky. Nezabudnite si vybrať ten správny darčekové balenie.

Vlastníme nasledujúce certifikáty

Naše spôsoby platby

Chatujte na