Preskočiť navigáciu

O nás

Šperkárska spoločnosť Danfil Jewellery s.r.o. pôsobí na trhu už od roku 1992, a patrí medzi vyhľadávanou spoločnosť v oblasti výroby šperku a súvisiacich služieb. Šperky, ktoré ponúka, sama vyrába, a preto dokáže ponúknuť nadštandardné služby, starostlivosť o zákazníkov a servis.

V Danfil Jewellery je na prvom mieste vždy zákazník, jeho priania a potreby. Cieľom spoločnosti je ponúkať šperky, ktoré nielen, že splní všetky požiadavky náročného klienta, ale navyše aj predčí jeho očakávania. Neopozeraný dizajn, najvyššia kvalita výrobku, služba a maximálna starostlivosť o zákazníka je naším poslaním.

O nás

Chceme byť dôvodom, prečo nosiť kvalitné šperky

Šperky spoločnosti Danfil Jewellery majú prinášať radosť, tvoriť puto medzi ľuďmi, zhmotniť spomienku na blízkeho človeka, inými slovami vyjadriť emócie. Vybudovať emočné puto k šperku a k značke je hlavnou prioritou spoločnosti.

pozrite si naše kolekcie šperkov Nechajte si vyrobiť šperk na mieru
Náš proces výroby

Ako fungujeNáš proces výroby

Remeselná práce, montáž a ručné opracovanie šperku je veľmi vážená a vyhľadávaná služba, ktorú spoločnosť Danfil Jewellery ponúka svojim klientom. Nastavenie správnych noriem pre efektívnu výrobu spoločnosť považuje za úspech, ktorý vyplýva z plynulého zaistenia procesu výroby.

Všetky šperky sú vyrábané v sídle spoločnosti v Liberci, kde pracujú zlatníci a faseri, ktorí svoje dielo odovzdávajú ďalším majstrom svojho remesla k opracovanie, brúsenie a leštenie.

Cesta výroby šperku prebieha v Danfil Jewellery od prvotného návrhu, na ktorom pracuje niekoľko návrhárov a grafikov. Vyrobením šperku práca zďaleka nekončí. Cieľom spoločnosti je ponúkať šperky priamo zákazníkom s nadštandardnou starostlivosťou, individuálnymi službami a servisom.

Představujeme vám náš tým

Predstavujeme vámNáš tím

Vieme, že úspech nesie každý zamestnanec, ktorý si svoju prácu odvádza zodpovedne, preto je pre nás snaha o zlepšenie pracovného prostredia a nastavovanie motiváciou veľmi dôležitá.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov si zakladáme na inovatívnych postupoch a sústavnom vzdelávaní pracovníkov. Navodenie priateľskej atmosféry na pracovisku poskytuje dôveru, ktorú chová vedenie spoločnosti k svojim zamestnancom a to sa odráža aj v prístupe k našim zákazníkom.

 • Filip Horák - Zakladateľ & riaditeľ Danfil Jewellery

  Filip Horák

  Zakladateľ & riaditeľ Danfil Jewellery

  Filip Horák, zakladateľ spoločnosti Danfil Jewellery, pochádza zo zlatnícke rodiny a k remeslu má veľmi blízko už od svojho otca, ktorý bol súdny znalec kovov a drahých kameňov.

  V spoločnosti zamestnáva cez 25 zlatníkov a ďalších administratívnych pracovníkov. Je zástancom technologického vývoja, inovácií a postupov, ale aj tradíciou a poctivého remesla.

 • Dan Horák - Prevádzkový manažér

  Daniel Horák

  Prevádzkový manažér

  Dan je telom aj dušou podnikateľ, ktorý si aj pri riešení zložitých problémov dokáže zachovať chladnú hlavu. K svojmu bratovi Filipovi sa pridal do rodinnej firmy už pred viac ako desiatimi rokmi, aby spoločne udávali tempo šperkařskému odbore v Česku.

  Vo firme má na starosti primárne jej hladké prevádzkové fungovanie, zabezpečenie personálnych i materiálnych potrieb a presne tých každodenných maličkostí, bez ktorých by žiadna spoločnosť nemohla šliapať ako dobre namazaný stroj.

 • Jan Fanta - 3D grafik a dizajnér

  Jan Fanta

  3D grafik a dizajnér

  Jan vyštudoval zlatnícke remeslo, tomuto odboru sa ale vo firme venuje len zriedka. Hlavnou náplňou práce je grafika a obsluha 3D programov. Jeho talent je nenahraditeľný pri tvorbe každého nového šperku.

  Pod Honzovýma rukami vznikajú nové modely, či zákazková výroba. Má tiež oko dizajnéra, ktoré je pre túto pozíciu veľmi žiadané.

 • Jan Rucker - Zlatník a grafik

  Jan Rucker

  Zlatník a grafik

  Honza pôsobí vo firme už niekoľko rokov a vyniká svojim zlatníckym umom.

  Vypracoval sa na veľmi skúseného, talentovaného zlatníka a grafika, ktorý stojí pri zrode výroby šperkov na zákazku od 3D návrhu modelu až po precíznu zlatnícku práci. Jeho rukopis je veľmi žiadaný a ojedinelý.

 • Pavla Duláková - Rytečka

  Pavla Duláková

  Rytečka

  Pavla je jedným z rýdzich klenotov firmy Danfil. Vyštudovala obor rytectvo na umeleckopriemyselnej škole v Jablonci nad Nisou a tomuto precisnímu remeslu sa venuje celý život.

  Jej doménou a neoceniteľným umom, ktorý jej robí špičkou v odbore nielen v Čechách, je rytie ručným rydlom. Všetky šperky s ručnou rytinou tak už takmer dvadsať rokov, kedy u nás pôsobí, prechádza jej rukami. Pavla má neskutočný cit pre detail, preto sa zároveň vedľa rytie venuje aj kresbe a vďaka nej tak vznikajú prvé črty a návrhy nových šperkov.

 • Michal Kvapil - Majster zlatnícke dielny

  Michal Kvapil

  Majster zlatnícke dielny

  Michal je človek, bez ktorého by nebolo možné zabezpečiť hladký proces zhotovenia akéhokoľvek šperku. Má pod palcom celú zlatnícku výrobu, kde sa vďaka svojej starostlivosti a bohatým skúsenostiam vypracoval na pozíciu majstra a vedúceho.

  Michal sa venuje predovšetkým ručnej výrobe snubných prsteňov, ale stojí aj na začiatku náročného procesu vývoja nových šperkov a kolekcií. Keďže tiež oplýva veľkou technickou zdatnosťou je súčasťou jeho práce i starostlivosť o všetky stroje a vybavenie vo výrobe, kde dokáže všetko zručne ovládať i zázračne opraviť ako lusknutím prsta.

 • Lucie Kluchová - Recepcia, podpora starostlivosti o zákazníkov

  Lucie Kluchová

  Recepcia, podpora starostlivosti o zákazníkov

  Ak je Vám Luckino tvár povedomý, nebude to náhoda. Pôsobila totiž nielen ako reportérka a moderátorka, ale dokonca si zahrala v reklame a televíznom seriáli..

  Domov nakoniec našla v Danfil Jewellery, kde jej práca chytila naozaj za srdce. Zároveň je to prvý človek, s ktorým sa v našej firme stretnete, na recepcii sa o vás postará milým úsmevom a kávou. Tiež sa stará o hladký chod administratívne činnosti a jej precíznosť a dôkladnosť dáva poriadok všetkým našim papierom a šanonům mimo to je vždy pripravená vám poskytnúť odbornú radu alebo pomoc.

Pozrite si naše ďalšieKolekcie šperkov

Sme rodinný klenotník, preto ponúkame aj ďalšie šperky určené nielen pre deti. Prezrite si kolekcie na ďalších našich e-shopoch v portfóliu firmy Danfil Jewellery, s.r.o.

 • Kolekcia Danfil Diamonds

  Danfil Diamonds

  Kolekcia Danfil Diamonds predstavuje eleganciu a luxus krásnych diamantov. Ponúkame Vám šperky kvalitné českej výroby, vďaka ktorým si môžete užívať krásu briliantov pri bežnom nosení za prijateľnú cenu. Zo stále sa rozrastajúcej kolekcie 400 modelov si zaručene vyberiete.

  Zobraziť kolekciu
 • Kolekcia Light

  Kolekcia Light

  Jemné prstienky, ľahké tenké krúžky zdobené decentnými diamanty, elegantné náušnice a prívesky, to je naša Light Collection. Decentné šperky vás krásne doplní a vy očaríte okolie svojím minimalistickým štýlom. So šperkom z Light Collection sa zaručene trafíte do vkusu obdarovanej, ktoré bude robiť radosť každý deň.

  Zobraziť kolekciu
 • Kolekcia farebných drahých kameňov

  Farebné drahokamy

  Kolekcia šperkov s drahokamami Colored Gemstones spája očarujúce farby drahokamov a trblietanie šperkov. Vyberať môžete rubíny, smaragdy, modrej a ružovej zafíry, ale aj trblietavé diamanty v kombinácii so šperky z bieleho 14-karátového zlata. Drahé kamene v podobe šperkov skutočne ožívajú a podčiarknu krásu každej odvážne ženy.

  Zobraziť kolekciu
 • Kolekcia šperkov Filip Horák

  Filip Horák Šperky

  Šperky sú vytvorené unikátne technikou ručné montáže, ktorá je typická pre región Jizerské hory. Tieto šperky je možné vytvárať v rozmanitých tvaroch, ktoré môžu tvoriť spoločnej kolekcie, či jediný šperk, unikátny na celom svete. Táto ručná technika pomaly zaniká a my sa jej snažíme obnoviť.

  Zobraziť kolekciu
 • Kolekcia Anjeli

  Kolekcia Anjeli

  Limitovaná kolekcia jemných šperkov z bieleho alebo žltého zlata s motívom pierka. Decentné prívesky a trendy prstienky s diamantmi v sebe nesú silný magický element. V symbolike pomáhajú pierka otvárať srdcia a nestrácať životnú energiu. Anjelsky krásne šperky si zamiluje každá žena.

  Zobraziť kolekciu
 • Kolekcia šperkov Danfil Kids

  Danfil Kids Jewellery

  Detské náušničky z kolekcie Danfil predstavujú ikonické detské šperky. Rozkošné a ľahučké ako pierko. Prevedenie v bielom, žltom alebo ružovom zlate s farebnými kamienkami sú dokonalým prvým šperkom pre vašej dievčatko. V sortimente detských náušničky Danfil nie sú ale len prvé náušničky, ale aj tie pre väčšie slečny do 15 rokov.

  Zobraziť kolekciu
 • Kolekcia svadobných obrúčok Danfil

  Snubné prstene Danfil

  Snubné prstene Danfil sa rodí pod rukami kreatívnych dizajnérov a skúsených zlatníkov, ktorí dokázali skĺbiť inovatívne technológie, kvalitné materiály a umeleckú ručnú prácu tak, aby vznikli prstene, ktoré budú nielen dokonalým skvostom svadobného dňa, ale predovšetkým večným symbolom vašej lásky.

  Zobraziť kolekciu

Vlastníme nasledujúce certifikáty

Naše spôsoby platby

Chatujte na