Preskočiť navigáciu

O šperkoch

Štýly detských náušníc

Všechny dětské náušnice lze zvolit v jakémkoli nabízeném stylu. Berušky nebo například hvězdičky - ty všechny můžou být ve stylu klasik, study či visací. Výjimku tvoří pouze kroužky, neboť se pyšní svým vlastním designem.

Štýly detských náušníc

Môžete si vybrať z nasledujúcich štýlov

 • Klasika

  Klasika

  Klasický štýl náušničiek je spracovaný v dvoch variantoch, prvý má zapínanie typu klapka a druhý brizúra.

 • Náušnice study/kôstky

  Náušnice study/kôstky

  Tieto náušnice sú jednoduchým, ale veľmi krásnym variantom náušničiek. Zapínanie je schované za ušným lalôčkom, a preto spredu vyniká ich dokonalý tvar. Na výber máte z rôznych druhov zapínania, napríklad balónik alebo puzeta, ktoré sa navliekajú na driek (kolík), a chránia tak náušničku pred stratou. Tento štýl náušničiek sa odporúča pre dievčatká staršie ako 6 mesiacov.

 • Visiace náušnice

  Visiace náušnice

  Princeznovské visiace náušničky, hojdajúce sa na ušku, sú veľmi roztomilé a hravé. Urobia radosť každej malej parádnici. Vyberať môžete z dvoch druhov visiacich náušničiek, ktoré sú doplnené rôznymi zapínaniami.

 • Krúžky

  Krúžky

  Malé či väčšie krúžky, osadené kamienkami rôznych farieb, ozdobia tak novorodené dievčatko, ako aj dievčatko školského veku. Menšie krúžky obopnú ušný lalôčik a na ušku dokonale sedia.

Vytvorte si vlastné náušnice

Vytvorte si vlastné náušnice

Vytvorte si detské náušnice podľa svojich predstáv v priebehu chvíle v našom konfigurátore náušníc. Kreativite sa medze nekladú :)

Vytvoriť si šperk

Vlastníme nasledujúce certifikáty

Naše spôsoby platby

Chatujte na