Preskočiť navigáciu

Darček pre dievčatko

Ako vybrať ten správny darček pre dievčatko, keď už má plný izbičku hračiek? Na to máme jednoduchú odpoveď - kúpte jej darček, ktorý má trvalú hodnotu a ktorý ocení teraz, ale aj keď bude raz väčšie. Aj malé parádnice sa rady zdobia ako mamička, preto krásny šperk v podobe prívesku, retiazky alebo náušničiek je najlepší darček pre každé dievčatko. Navyše jej bude vždy pripomínať, od koho šperk dostala.

Prvé náušničky

Darček pre dievčatko k narodeninám

Pri výbere šperku pre dievčatká je dôležité vybrať ten správny podľa veku, pretože napr. rok staré dievčatko potrebuje iné náušničky, než tá, ktorá oslavuje 5 narodeniny. Nechceme vás zahlcovať množstvom informácií, ale u náušníc je veľmi dôležité vybrať to správne zapínanie. My sme pre vás tie najobľúbenejšie kúsky, ktoré už urobili radosť mnohých dievčatkám, vybrali.

Prvé narodeniny

3. - 5. narozeniny

5. - 12. narozeniny

Darčeky pre dievčatko

Ženy majú rady blýskavé darčeky už od malička. Zlatý detský šperk ako sú náušničky alebo prívesok je darček s trvalou hodnotou vhodný pre akúkoľvek príležitosť, či už ide o narodeniny, meniny, Vianoce, proste len tak, pretože chcete svojej milovanej potešiť vo chvíli, keď to sami ani nečakajú.

 • Darček pre ročné dievčatko

  Krásny šperk je skvelým darčekom aj pre dievčatko k prvým narodeninám. Nielen, že si navždy bude pamätať, kto jej ho daroval, ale môže sa z neho stať aj rodinný šperk, ktorý treba raz odovzdá aj svojim deťom.
 • Darček k 3. - 5. narodeninám

  Zlato je najlepšia investícia. Darujte svojej malej princeznej darček, ktorý nestráca na hodnote. Až vyrastie, môže si z náušníc alebo prívesku nechať vyrobiť treba krásny prsteň. Na zlate je skvelé, že sa dá meniť jeho forma a my vám túto službu radi ponúkneme.
 • Darček k 5. - 12. narodeninám

  Šperky majú tvoriť puto medzi ľuďmi, zhmotniť spomienku na blízkeho človeka, inými slovami vyjadriť emócie. Vyberte pre svoje dievčatko treba pekný zlatý prívesok. Hračiek už má rovnako plný izbičku, rovnako ako je plná skriňa s oblečením.
 • Darček za narodenie potomka

  Veľmi často sa zabúda na darček pre ženu za pôrod. Ak sa narodí dievčatko, tak malá princezná vždy dostane zlaté náušničky, ale na ženu sa veľakrát zabúda. Veď dar dieťaťa, pôrod, starosť o neho si predsa zaslúži obdiv nás mužov. A krásny šperk to povie za vás. Navyše bude navždy pamiatkou na jeden z najkrajších momentov ľudského života. Pozrite sa na naše sety pre mamičku a dievčatko alebo dámske prívesky.

Vlastníme nasledujúce certifikáty

Naše spôsoby platby

Chatujte na