Preskočiť navigáciu

Dámske náramky

Dievčenské náramky i náramky pre ženy – vyberte luxusný doplnok, ktorý vám vyčaruje úsmev na tvári kedykoľvek sa naň pozriete.

Vyrozprávajte svoj príbeh s obrúčkami Danfil

V jednoduchosti je krása. Ak si aj vy potrpíte skôr na minimalizmus, určite si do svojej zbierky náramkov a iných šperkov zaraďte niektorý z našich šnúrkových šperkov. Vďaka jedinečnému zapínaniu sa nemusíte obávať, že vám spadne, a môžete ho nosiť do práce alebo na voľný čas.

Nadčasový šperk, ktorý sa hodí každej žene? To sú šnúrkové náramky Danfil.
 • Ideálny darček pre siedmakov? Náramok!

  Hľadáte darček k narodeninám, výročiu, narodeniu dieťaťa alebo len tak? Potom siahnite po elegantnom náramku so symbolom presne podľa vkusu obdarovanej ženy. Zlatý prsteň, anjelské krídla, nekonečno a drahé kamene. U nás si určite vyberiete náramok, ktorý vašej milovanej padne ako uliaty. Samozrejmosťou sú kvalitné komponenty zo žltého a bieleho zlata.

 • Kúsok luxusu stále na ruke

  Náramky s drahými kameňmi zvyčajne nepatria medzi šperky, ktoré človek nosí každý deň. Ak však chcete mať svoj obľúbený drahokam stále pri sebe, siahnite po náramkoch Danfil. Sú jedinečné, ale nenápadné a môžete ich používať každý deň. Vďaka praktickému zapínaniu sa navyše nemusíte báť, že by sa vám náhodou zošmykol a vy by ste o svoj milovaný šperk prišli.

 • Biele zlato je čoraz obľúbenejšie. Dokonca aj pri náramkoch

  Žlté zlato je klasika, ale nie každému vyhovuje. Ak ste skôr chladný typ, šnúrkový náramok zdobený bielym zlatom vám bude dokonale vyhovovať. Náramky z bieleho zlata sú moderné, elegantné a nadčasové. Alebo vás viac zaujalo romantické a jemné ružové zlato? Žiadny problém. Všetky symboly na náramkoch a komponenty môžete mať v ružovom, bielom aj klasickom žltom zlate.

 • Hodí sa pre dámy, dievčatá a ženy všetkých vekových kategórií.

  Výhodou jednoduchého dizajnu šnúrkových náramkov Danfil je, že sa hodia nielen k obleku a letným šatám, ale dokonale ozdobia aj malú detskú ruku, ako aj ruku dospelej ženy. Je to preto ideálna voľba, ak hľadáte náramok pre mamu aj dcéru. Ukážte svoje nekonečné puto pomocou zhodných náramkov. Náramky sú veľkostne prispôsobené tomu, kto ich práve nosí.

Často kladené otázky

Vlastníme nasledujúce certifikáty

Naše spôsoby platby

Chatujte na