Přeskočit navigaci
Vianoce s Danfil Kids Jewellery

Vianoce s Danfil Kids Jewellery

Šperky můžete objednávat až do 20.12. do 10 hodin. Doporučujeme ale zvolit nejrychlejší způsob dodání pomocí EMS od České pošty. Poslední objednávky od nás odejdou 22.12. pomocí Vámi zvoleného dopravce, poté si je už můžete vyzvedávat pouze na našem showroomu.

Nestíhate už vôbec alebo si neviete rady? Príďte si vybrať darčeky do nášho showroomu v Liberci, ktorý je pre vás otvorený až do 23. decembra. Pred návštevou sa prosím objednajte na +420 485 110 116, aby sme sa vám mohli naplno venovať.

Najpredávanejšie náušničky

Pozrite sa na všetky náušnice

Najpredávanejšie prívesky

Pozrite sa na všetky prívesky

Rozkvitnite aj v zime

Farebná dúha presvieti aj ten najtemnejšie zimný deň. Inšpirujte sa obľúbenou kolekciou dúhových náušničiek, ktoré sa okamžite stali naším bestsellerom. Brizurové zapínanie je vhodné ako prvé pre bábätká a farby naviac budú krásne ladiť s akýmkoľvek oblečením, ktoré zrovna vyberiete.

Chcem vidieť dúhové náušničky

S výběrem toho správného šperku, velikostí apod. vám rádi pomůžeme, stačí nám zavolat na zákaznickou linku 485 110 116 nebo nás kontaktovat pomocí e-mailu info@danfil.sk či online chate v pravom dolnom rohu našich stránok.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody