Vianoce s Danfil Kids Jewellery

Vianoce s Danfil Kids Jewellery

Šperky skladom môžete objednávať až do 16.12. do 10 hodín. Šperky, ktoré nie sú skladom, vyrobíme a dodáme až po Novom roku.

Nestíhate už vôbec alebo si neviete rady? Príďte si vybrať darčeky do nášho showroomu v Liberci, ktorý je pre vás otvorený až do 23. decembra. Pred návštevou sa prosím objednajte na +420 485 110 116, aby sme sa vám mohli naplno venovať.

Nová kolekcia snehových vločiek

Každá sněhová vločka je originální a představuje božskou krásu. My jsme sněhové vločce vdechli život a přeměnili ji v nádherné blýskavé náušničky a přívěsky. Rozzáří tvářičku malé holčičce a zůstane kouzelnou rodinou památkou, kterou jednou předá i svojí dcerce. Staňte se i vy součástí našeho vánočního příběhu o magické vločce, ze kterého vám každý týden na Facebooku a Instagramu kousek odkryjeme. Sledujte naše sítě a kouzlo letošních Vánoc doslova ucítíte.

Kolekcia šperkov Láska, viera, nádej pre mamičky

Ani mamičky nemôžu prísť na Vianoce skrátka, prichádza teda horúca novinka v kolekcii Danfil, a tou je kombinovaný náhrdelník. Tri prívesky v tvare srdca, krížika a kotvičky sú pre všetkých z vás, pre ktorých bol tento rok náročnejšie ako leta predchádzajúce a napriek tomu ste si zachovali úsmev na perách.

Viac ako inokedy sa teraz vraciame k viere, ktorú predstavuje krížik, ktorý nie je zďaleka len symbolom kresťanstva. Kotva už od čias skúsených námorníkov predstavuje nádej na nájdenie bezpečného prístavu a návrate domov. A čo je dôležitejšie ako naši blízki? Rodinu a priateľov, na ktoré sa môžeme kedykoľvek obrátiť, sme premietli do symbolu srdca.

Prezrieť prívesky pre mamičky

Najpredávanejšie náušničky

Pozrite sa na všetky náušnice

Najpredávanejšie prívesky

Pozrite sa na všetky prívesky

Rozkvitnite aj v zime

Farebná dúha presvieti aj ten najtemnejšie zimný deň. Inšpirujte sa obľúbenou kolekciou dúhových náušničiek, ktoré sa okamžite stali naším bestsellerom. Brizurové zapínanie je vhodné ako prvé pre bábätká a farby naviac budú krásne ladiť s akýmkoľvek oblečením, ktoré zrovna vyberiete.

Chcem vidieť dúhové náušničky

S výběrem toho správného šperku, velikostí apod. vám rádi pomůžeme, stačí nám zavolat na zákaznickou linku 485 110 116 nebo nás kontaktovat pomocí e-mailu info@danfil.sk či online chate v pravom dolnom rohu našich stránok.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody