Skôr Cutie, teraz Danfil. Nič iné sa skutočne nezmenilo. Viac info

Tvary náušníc

Tvary náušníc

Ponúkame rôzne druhy detských náušničiek, ktoré sme tematicky rozdelili podľa ich tvarov. Sme si istí, že si z nich vyberiete tie, ktoré vašu princeznú najviac nadchnú a zároveň budú vystihovať jej charakter. Všeobecne ale platí, že všetky tvary sú veľmi optimistické a roztomilé, záleží len na vašom vkuse a vkuse vašej malej princezničky:

Môžete si vybrať z nasledujúcich tvarov

 • Lienky

  K najobľúbenejším náušničkám Danfil Kids Jewellery určite patria veselé lienky s červeným kamienkom. Roztomilé kačičky a malé sloníky sa radia k najoriginálnejším detským šperkom značky Danfil Kids Jewellery a tiež sú medzi našimi zákazníkmi veľmi populárne.

  Náušničky s lienkami
 • Hviezdičky

  Pre malé „princezné Večernice“ potom máme v ponuke dizajnérsky svieže hviezdičky a polmesiace. Môžete si vybrať z hviezdičiek päťcípych či šesticípých, ktoré budú na ich uškách žiariť nielen v noci, ale rozjasní jej tváričku po celý deň.

  Náušničky s hviezdičkami
 • Kvetinky

  Nechajte sa inšpirovať prírodou a vyberajte z mnohých druhov tradične obľúbených a vyhľadávaných kvetiniek, lístočkov a štvorlístkov.

  Náušničky s kvetinkou
 • Srdiečka

  Tým najromantickejším variantom sú jednoznačne srdiečka, ktoré môžu byť jednoduché alebo osadené kamienkami. Podčiarkujú krásu bábätiek i malých slečien, pri pohľade na ne sa aj vaše srdce rozbúši radosťou.

  Náušničky so srdiečkami
 • Klasika

  Ak uprednostňujete klasiku a jednoduché tvary, vyberajte z náušničiek ako sú kolieska, trojuholníčky alebo štvorčeky. Tieto náušničky sú veľmi nežné, môžu v nich byť zakomponované kamienky, ktoré skrášľujú ich dizajn.

  Klasické náušničky
 • Kvapky

  Kvapky rosy v tráve nemusia byť len priezračnej farby. Náušničky Danfil v tvare kvapiek sú osadené kamienkami rôznych farieb. Ozdobte tváričku vašej malej slečny slzami rosy.

  Kvapky
 • Alebo si zostavte svoje

  Ak ste si medzi modelmi v kolekcii nevybrali, zostavte si vlastné náušničky v našom konfigurátore. Sami si určíte motív (tvar) šperku, farbu zlatého kovu (biele, žlté, alebo ružové zlato), farbu kameňov a typ zapínania.

  Upravte si ich

Naše certifikáty a platobné metódy