Preskočiť navigáciu

Kruhové náušnice

Kruhové náušnice patria medzi klasiku medzi šperkami. Dodajú vašim ušiam eleganciu i štýl. Malé, veľké, s kamienkami i bez. Krúžky proste nesklamú.

Náušnice kruhy vám dodajú štýl a balans pri každej príležitosti

Asi len málo náušníc sa môže pochváliť takou univerzálnosťou ako krúžky. Dokonale sa totiž hodia k spoločenskému oblečeniu, večerným šatám aj na každodenné nosenie. Zlaté krúžky môžu byť malé, aby len jemne zvýraznili dekolt, ale aj odvážne, vďaka ktorým vás nikto neprehliadne. Záleží len na vašej nálade. Prstene patria medzi najstaršie šperky. Dá sa teda povedať, že nikdy nevyjdú z módy, bez ohľadu na situáciu. Len ťažko nájdete šperk, ktorý by vyjadroval toľko elegancie a rovnováhy ako zlaté náušnice s obručou.

Náušnice krúžky sú symbolom jednoty a sily. Doplňte ich do svojej šperkovnice aj vy.
 • Zlaté kruhy pre každý deň

  Zlaté náušnice v tvare krúžkov sú proste klasikou, ktorá sa neomrzí. Sú nadčasové, takže ich môžete darovať z generácie na generáciu a stále budú mať štýl. Vyberať navyše môžete z mnohých druhov. Presne podľa toho, ktoré najviac sedia k vašej osobnosti. Možno vám budú sedieť romantické kruhové náušnice z ružového zlata, možno siahnete po osvedčených krúžkoch zo zlata žltého či bieleho.

 • Kruhy z bieleho zlata – elegantný doplnok do kancelárie i na ples

  Biele zlato je stále viac obľubené. A nie div. Je elegantné, jemné a univerzálne. Rovnako ako náušnice kruhy. Majú skvelú schopnosť pritiahnuť pohľad k vašej tvári a vďaka svojmu symetrickému tvaru sú navyše lichotivé. Náušnice v tvare kruhu dodávajú žene vnútornú silu a schopnosť žiariť kdekoľvek, kam príde. A biele zlato vašu žiaru a krásu len posilní.

 • Kruhové náušnice s kamienkami, ktoré vás rozžiaria

  Kruh je medzi šperkami symbolom bohatstva. Duševného i materiálneho. Ak náušnice kruhy navyše doplníte kamienkami, máte skvelý šperk, ktorý nemožno prehliadnuť. Kruhové náušnice s diamantmi či zirkónmi rozžiaria aj ten najvšednejší deň tak, že sa budete cítiť ako hviezda každej situácie. A to je veľmi príjemné. Navyše je len na vás, či zvolíte krúžky s farebnými či bielymi kamienkami. Ich ligot rozjasní vašu tvár v oboch prípadoch.

 • Kreoly ako symbol jednoty

  Niekto hovorí krúžky, pre niekoho sú kruhové náušnice skrátka kreoly. Nech už im hovoríte akokoľvek, kreoly sú štýlové, elegantné a plné symboliky. Tvar kruhu je symbolom jednoty, nikdy nekončiaceho toku energie a znázorňuje dokonalosť. To je symbolické, pretože s kruhovými náušnicami je dokonalá každá žena.

Často kladené otázky

Vlastníme nasledujúce certifikáty

Naše spôsoby platby

Chatujte na